Dovolená

Dovolená na lodi

Všichni, kteří k nám zavítají a vyzkoušejí dovolenou na plachetnici, si již nedokáží představit dovolenou u moře jinak. Hlavní výhodou je naprostá svoboda, volnost a jedinečné přizpůsobení dovolené přesně vašim potřebám a přáním.

Dovolená na jachtě už není pouhým snem nás suchozemců, ale stává se stále častějším a velmi oblíbeným způsobem jak trávit volný čas.

Na rozdíl od hotelu vám jachta dává určitou možnost svobodného pohybu. Můžete každý den navštívit jiné místo – přístav, zátoku nebo ostrov. Můžete si vybrat, zda prožít den v malebném přístavu a navštívit živé taverny a kavárničky nebo zakotvit v romantických zátokách a za svitu měsíce poslouchat jenom šum moře. Můžete se koupat na osamělých plážích a potápět se v průzračných vodách na místech, která jsou z pobřeží jen těžko dostupná. Plavba na lodi je nádherná dovolená s rodinou a s přáteli.

Lodní kormidlo

Plavba na lodi

S kapitánem

Náš kapitán má vždy příslušnou kvalifikaci a dostatečné zkušenosti a ručí za celou loď i posádku. Navíc se postará o veškeré náležitosti, všechno vám na lodi ukáže a všemu vás naučí. Je lepší a rozhodně bezpečnější první plavbu absolvovat se zkušeným kapitánem, než pokoušet Neptuna s vašimi prvními pokusy. Doporučujeme sejít se s kapitánem ještě před plavbou a popovídat si. Možná zjistíte, že je to třeba vynikající jachtař, ale vám ne zcela sympatický člověk a že s ním vlastně nechcete trávit ani den vaší dovolené. V takovém případě doporučíme dalšího… a dalšího. Ale i naopak – je třeba si uvědomit, že kapitán má velkou zodpovědnost za loď a za lidi (a ačkoliv si ho zaplatíte) není váš číšník ani osobní sluha. Vzájemná tolerance je tedy na místě.

S kompletní posádkou

Pokud si na lodi chcete opravdu pořádně užívat jen svou dovolenou a o nic se nestarat, zajistíme vám na požádání kompletní posádku – kapitána, plavčíka, stevarda a kuchaře.

Hlavní výhody:

Soukromí – na lodi jste pouze vy a diskrétní posádka.
Více ze Středomoří – každý den se kotví na jiném místě.
Tajuplná místa, kam byste se jinak nedostali.
Dobrodružství na lodi, které jinde nezažijete.
Nové zážitky, které si zamilujete na celý život.