Outdoor

Outdoor na lodi

Může být také jako forma aktivní dovolené na lodi, která je vhodná nejen pro zkušené jachtaře, ale i pro začátečníky nebo úplné laiky.

Začínající jachtaři – kurz jachtingu a kapitánský průkaz

Pokud potřebujete kapitánský průkaz, můžete absolvovat individuální kurz námořního jachtingu, který je pojatý jako vaše dovolená s rodinou či přáteli. Na lodi s vámi pojede zkušený kapitán – instruktor, který zájemce o kapitánský průkaz naučí mnohé z jachtařské teorie a praxe a připraví vás na zkoušku. Ostatní účastníci si přitom v klidu budou užívat dovolené.

Pokročilí jachtaři

Pokud již máte jachtařské zkušenosti a jezdíte jako kapitán, ale přece jenom – někdy nemáte úplnou jistotu, např. při delších nebo nočních plavbách, pak by vás mohla zajímat plavba ve flotile – po společné trase plují i další lodě, takže víte, „že kdyby něco, tak v tom nejste sami“.

Zkušení jachtaři

Pokud již jste mořský vlk a jachting patří mezi vaše oblíbené koníčky a každoročně vás láká šumění vln pod kýlem a svištění větru v lanoví, pak nám nezbývá, než popřát vám dobrý vítr a šťastnou plavbu.
Budeme rádi když se rozhodnete spolupracovat s naší firmou při výběru lodi na vaši příští dovolenou.

Lodní zvon

Cesta do přístavu

Odvezeme vás

Vycházíme z faktu, že jsme všichni suchozemci a za námi do přístavu se musíte dopravit. Proto vás raději odvezeme. Je to pro vás komfortní a bezpečné:

  • známe cestu a její trasu,
  • po cestě se naši řidiči střídají,
  • bezpečně vás dovezeme na místo.

Vlastním vozem

Nejbližší přístavy Středomoří leží v severní Itálii, kam to je podle bydliště v ČR kolem 1 000 km. V těchto přístavech vás můžeme vyzvednout: Janov, Savona, Benátky, případně kdekoliv, kde se před domluvíme:

  • náklad za parkovné kolem 100 EUR / týden,
  • náklad na přepravu z parkoviště do přístavu.