Teambuilding

Teambuilding na lodi

Uvědomili jsme si, že pro dobré fungování firem našich klientů je důležité umět vytvářet zisk. Když se to daří, majitelé a zaměstnanci jsou spokojeni. Teambuilding je možnost, jak tomuto cíli můžeme pomoci. Navíc je zde šance prožít společné chvíle v nevšedním prostředí a poznat jakou má chutná opravdové dobrodružství.

Při teambuildingu, a na moři to platí dvojnásob, odhalují se charaktery jednotlivců, poznávají se týmový hráči i vůdci. Každý se dříve či později začne odhalovat ve svém pravém já. Je zajímavé zjišťovat, jak v netradičních situacích lidé reagují. Pomohou si kolegové při tahání lan ve větru a dešti nebo dají přednost suchu v kajutě?

Výsledkem může být zamilování do námořní plavby nebo do tajemných přístavů, vydařený večírek v baru, nachlazení ze silného větru, nechtěný pád do moře, mořská nemoc a nebo to, co se o teambuildingu často píše: rozvinutí vůdčích schopností a zapracování na silných i slabých stránkách týmu, zvýšení pracovní morálky, chuť do dalších aktivit a proměna strereotypního nahlížení na problémy.

Lodní lano

Jak to funguje

Celý proces rezervace je velice jednoduchý a rychlý. Vám stačí vědět, kolik osob s sebou vezmete a kdy se chcete plavit:

1. Vyberete si loď, která se vám nejvíce líbí.

2. Vyberete si termín plavby.

3. Sdělíte nám své představy a přání.

4. Společně doladíme váš program.

5. Vyplouváte na moře.